Rejestracja media

select
 
select
select

Dane logowania

ZGODA NA REGULAMIN | Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem dla Uczestników Local Trends 17-18 października 2022 r.
Zgody marketingowe
Zaznacz wszystkie zgody
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail, czyli informacji, newsletterów przesyłanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. dotyczących produktów, usług, oferty, informacji o organizowanych przez nią konferencjach i wydarzeniach.
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny i SMS/MMS na podany numer telefonu w celu przedstawienia przez Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. informacji dotyczących produktów, usług, oferty, informacji o organizowanych przez nią konferencjach i wydarzeniach.
Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. mojego adresu e-mail i telefonu komórkowego w celu przesyłania przez Partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i prowadzenie telefonicznego marketingu bezpośredniego.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail, czyli informacji, newsletterów przesyłanych przez Centrum Myśli Strategicznych dotyczących usług, oferty, informacji o organizowanych przez nie konferencjach i wydarzeniach.
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny i SMS/MMS na podany numer telefonu w celu przedstawienia przez Centrum Myśli Strategicznych informacji dotyczących produktów, usług, oferty, informacji organizowanych przez nią konferencjach i wydarzeniach.
Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Centrum Myśli Strategicznych mojego adresu e-mail i telefonu komórkowego w celu przesyłania przez Partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i prowadzenie telefonicznego marketingu bezpośredniego.

Administratorami danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14 oraz Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą w Sopocie, Powstańców Warszawy 18. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z uczestnictwem w Kongresie określonych w regulaminie Kongresu oraz w celach wskazanych w klauzuli zgody. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować z administratorami poprzez wspólny punkt kontaktowy jakim jest wyznaczony przez MTP inspektor ochrony danych: iod@grupamtp.pl. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych. Wiecej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z Kongresem znajduje się w Regulaminie.

FAQ

________________

otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie i posiadacie w nim konto, osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie

 nie pamiętam hasła do swojego konta, co zrobić?
zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji zapomniałem hasła w sekcji logowania

 co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
znak ten oznacza, że jest to pole koniecznego wypełnienia

inny problem z rejestracją
skontaktuj się z nami

 Jaka jest cena udziału w Local Trends?
Udział w kongresie (cena netto, należy doliczyć podatek 23%)
Przedstawiciele administracji, samorządów i uczelni wyższych: 350,00 zł netto
Przedstawiciele sektora prywatnego: 1490,00 netto

 Do kiedy mogę kupić bilet?
Zgłoszenie udziału możliwe jest do 16 października 2022 r.

 Do udziału w jakich elementach imprezy upoważnia bilet?
Zakupiony bilet upoważnia do udziału w sesjach i debatach:
- Local Trends Europejskiego Forum Samorządowego
- Forum Rozwoju Miast
- Kongresu Regionów

 Jestem przedstawicielem mediów. W jaki sposób mogę uzyskać akredytację?
Przedstawicieli mediów zachęcamy do rejestracji pod linkiem: https://rejestracjapoznan.localtrends.pl/media/register

  Jestem prelegentem. W jaki sposób mogę uzyskać akredytację?
Prelegentów zapraszamy do rejestracji pod linkiem: https://rejestracjapoznan.localtrends.pl/prelegent/register

 Czy w cenę biletu wliczony jest hotel?
Nie. Cena biletu nie obejmuje rezerwacji hotelowych. Zainteresowanych uczestków zachęcamy do kontaktu z World Trade Center Poznań sp. z o.o. 
tel.: +48 61 866 10 50 
fax: +48 61 866 61 34
e-mail: biuro@wtcpoznan.pl
Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://www.mtp.pl/pl/marki/world-trade-center-poznan/#!#hotele

 Jak otrzymam bilet i fakturę?
Faktura proforma oraz VAT, jak i zakupiony bilet znajdują się na koncie klienta. Podczas logowania należy podać te same dane, które podali Państwo podczas rejestracji.